brompton_logo3

MŪSU JAUNUMI UN ZIŅAS

Full 3
Elektrība
Elektriskais Bromptons tuvojas
Atsevišķās Eiropas pilsētās Vasara 2017
Full 3
Full 1
SPĪDOŠAIS VELOSIPEDS
Brompton raugās nākotnē
ar pasaulē pirmo spīdošo velosipēdu
Full 1
Full 2
FOTOKONKURSS
laimē ekskluzīvas balvas no Bromptona
Full 2
previous arrow
next arrow

Jaunumi no Bromptona

2020. gada modeļi

Nākamgad mums nāksies šķirties no krāsām Laima Zaļā, Sarkanā un Lagūnas Zilā, bet tās tiks aizstātas ar jaunajām krāsām: Oranžā, Mājas Sarkanā un Metāliskā Grafīta. Diemžēl vēl nav reālu fotoattēlu, bet šīs krāsas jūs varat novērtēt no konfigurētāja.

Brīvprātīgs atsaukuma paziņojums

Izmantojot mūsu garantijas un kvalitātes nodrošināšanas procesu, esam uzzinājuši par problēmu, kas ietekmē sastāvdaļu, (FAG monobloks), kas ražota laikā no 2014. gada aprīļa līdz 2017. gada maijam.
No 3. puses piegādātajam FAG monoblokam paredzamaie ziņojumi par neveiksmju biežumu ir bijuši vairāk nekā paredzēts. Lai gan tas joprojām atbilst starptautiskajiem drošības standartiem, tas neatbilst standartiem, kurus Bromptons nosaka savām sastāvdaļām.

Tāpēc mēs esam uzsākuši programmu, lai atsauktu visus ietekmētos velosipēdus un nomainītu apakšējo monobloku ar jaunu un pārbaudītu daļu visiem mūsu cietušajiem klientiem bez maksas.

Ietekmētie sērijas numuri no 1403284144 līdz 1705150001. Sērijas numuru var atrast uz izliektas plāksnītes, kas piestiprināta rāmim, kā parādīts attēlā:
Lūdzu sazinieties ar mums caur info@brompton.lv lai veiktu bezmaksas nomaiņu.

Mēs vēlētos atvainoties par jebkādām neērtībām, ko izraisījusi šī nomaiņa.

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti būtu pārliecināti, ka, iegādājoties Brompton velosipēdu, viņi izmanto vislabākos materiālus, kas izstrādāti pēc visaugstākajiem standartiem.

Ziņojums no mūsu izpilddirektora:


Kā tas tiek darīts: Niķeļa Versija

Brompton Niķeļa versija ir mūsu visvairāk izcilu pabeigt līdz šim. Pilnīgi pulēta elektrolīzes niķeļa pārklājums rada izcilu pretkorozijas izturību, kas parasti ir paredzēta kalnrūpniecības iekārtām. Katrā velosipēdā ir redzamas nelielas izmaiņas finišā, nodrošinot, ka galīgais izskats ir neticami unikāls.

Kā mēs veidojam mūsu velosipēdus Londonā?

Brompton velosipēdi ir ražoti ar roku darbu Londonā kopš 1975. gada.  Ekskluzīva iespēja uzzinat ka mēs dāram mūsu velosipēdus

Elektriskais Bromptons

Uzlādēji, atlocīji, aizbrauci..

Iespējams, esat dzirdējuši, ka mēs pašlaik izstrādājam elektrisko velosipēdu, kuru mēs plānojam ieviest atsevišķās Eiropas pilsētās 2017. gada vasarā.
Izsakiet savu ieinteresētību, nosūtot mums e-pastu info@brompton.lv , lai būtu pirmie, lai saņemtu jaunāko informāciju, ieskaitot produkta specifikācijas un  būtu vieni no pirmajiem, lai izmēģinātu un iegādātos mūsu jauno velosipēdu. Mēs Jums ziņosim, tiklīdz papildu informācija būs pieejama.