brompton_logo3

RAŽOTS LONDONĀ

Katrs Bromptons ir ražots ar roku darbu mūsu rūpnīcā rietumu Londonā. Mēs lepojamies ar mūsu darbu, un cenšamies ražot vislabāk kā varam.

Izgatavots ar roku darbu Londonā kopš 1975. gada

Bromptona vēsturi var izsekot līdz 1975. gadam, kad izgudrotājs un dibinātājs, Andrew Ritchie, izveidoja Bromptona velosipēdu prototipus sava guļamistabā Dienvid Kensingtonā, Londonā.

Katru velosipēdu ar rokām sametinājis kvalificēts amatnieks mūsu Londonas rūpnīcā. Tas padara katru velosipēdu neticami izturīgu un unikālu. Katru metinātāju Bromptona kompānija apmāca 18 mēnešus un katram ir savs zīmogs, ko liek uz velosipēdu detaļām ar kurām viņi strādā. Vairak šeit

andrew-ritchie-brompton-founder_1

Pētniecība un attīstība

Apvienotās Karalistes inženierija un dizains ir atzīti visā pasaulē. Tāpat kā Dyson, McLaren, DUALIT un Rolls Royce - Bromptons ir pasaules mēroga projektēšanas izcilības paraugs. Bet mēs vēl neesam galā, mums ir liela komanda, kas pastāvīgi pilnveido velosipēdus, piederumus un ražošanas procesus. Izmantojam virkni vadošo tehnoloģiju no ātras prototipu izveidošans izmantojot 3D printerus, līdz precizitātes nodrošināšanai, izmantojot datorizētu apstrādi.

Once you've tried one of the nippy Bromptons you may never go back 

The Independent

blockquote-scale-2

SATĪEK METINĀTĀJUS

Metināšana ir unikāls veids, kā izgatavot velosipēdu, kas padara to stingrāku pilsētas videi. Katrs metinātājs atstāj savus iniciāļus iespiestus uz velosipēda.