Brompton Game Bag
PlayPlay
Brompton Roll Top Bag
PlayPlay
Brompton S Bag
PlayPlay
Brompton T Bag
PlayPlay
Brompton Mini O Bag
PlayPlay
Brompton O Bag
PlayPlay
Brompton Tote Bag
PlayPlay
Brompton Saddle Pouch
PlayPlay
previous arrow
next arrow

Kā tas darbojas

 

Viss, kas Jums nepieciešams, ir Priekšējais bagāžas bloks, kas ļauj Jums  nemanāmi pielikt un noņemt kādu no mūsu somām  velosipēdu priekšpusē. Tiklīdz piestiprināta, bagāža ir droši bloķēta uz velosipēda un sakarā ar to, kā tā ir novietota uz galvenā rāmja, neietekmēs ne braukšanu, ne arī salocīšanu!

Mums ir virkne bagāžas opciju, kas ļauj pārvadāt līdz 10 kg, gan velosipēdu priekšpusē gan aizmugurē! Parādiet savu stilu un nekad sviedrainu muguru!

 

Luggage_System_Brompton
Brompton S-Bag

Klasiskais Diapazons

Klasiskais bagāžas opciju diapazons ietver vairākus pārbaudītus priekšmetus, no kuriem daudziem ir bijuši uzlabojumi līdz 2016. gadam.
S Soma: lielas ietilpības kurjera soma un papildus tam ar noņemamao priekšējao atloku, kad Jūs gribat mainīt savu izskatu.
C Soma: atjaunināta 2016. gadā, C soma tagad ir pieejama trīs apdares veidos: Lagoon Blue zila, melna ar sarkanu Berry Crush apdari vai pilnīgi melna.
T Soma: lielākā Bromptona soma, ar saritināmu augšu maināmai ietilpībai, atjaunināta 2016. gadā ar jaunu Bromptona zīmolu.
Saliekamais grozs: tagad ar pievienoto plecu siksnu un iekšējo kabatu glabāšanai, kā arī ar rāmi vieglākai iepakošanai.

Modernais Klāsts

2016. gadam mums ir pilnīgi jauns fantastisks modernu bagāžu klāsts. Atspoguļo pilnīgi jaunas izstrādājumu un krāsu iespējas.
Tote Soma: pieejama 3 pasteļa krāsu opcijās Tote soma ļauj bez piepūles pārnēsāt jebkādas lietas.
Plecu Soma: ideāli piemērota Jūsu ikdienas braucieniem, plecu soma ir ar gudru plecu siksnu sistēmu, kas ļauj to droši nostiprināt braucienu laikā.
Roll Top Soma: ļauj pielāgot ietilpību atkarībā no tā, cik daudz Jūs vēlaties pārvadāt.
Sēdekļu Somiņas: pieejamas 8 dažādu krāsu opcijās, lai atbilstu Jūsu velosipēdam, tās var atstāt uz velosipēda, kad tas ir salocīts.

Brompton Tote Bag
premiumrange_bags_1

Augstākās kvalitātes somas

Izgatavotas ar rokām Kambrijā, Anglijā, mūsu klāsts labākajām somām ir izstrādāts līdz augstākajam līmenim, izmantojot augstākās kvalitātes ādas materiālus un misiņa veidgabalus. Pieejamas ar dažādām krāsu iespējām un ar jauniem papildinājumiem 2016. gadam no vaskotas kokvilnas un no Harris Tweed.

Game soma: Iedvesmojoties no mūsu direktora vectēva, šī soma ir skaisti izstrādāta Kambrijas darbnīcā.

Apvalki planšetdatoriem: Ideāls aksesuārs Jūsu Game somai. Šie apvalki ir pieejami 2 izmēros un ir aprīkoti ar mīkstu polsterējumu, ar ādas stiprinājumiem.

 

Ūdensdrošs Klāsts

Lielāko daļu no bagāžas mēs izgatavojam no ūdens drošiem materiāliem vai izmantojam integrētu lietus pārsegu. Tomēr attiecībā uz augstākā līmeņa hidroizolāciju mēs esam partnerattiecības ar Ortlieb - ūdensnecaurlaidīgas riteņbraukšanas bagāžas meistariem.

O Soma: lieliska visos laika apstākļos nokļūšanai darba vietā, soma ar 20 litru ietilpību, šobrīd pieejama Lagoon Blue zilā krāsā.

Mini O Soma: lieliska racionalizēta soma, tagad ir pieejama arī Berry Crush sarkanā, Lime Green zaļā krāsā un  ar atstarojošu apdari.

Brompton_WaterproofBags