5 IEMESLI KĀPĒC JUMS VAJADZĒTU IEGĀDĀTIES BROMPTONU

brompton_logo3

Tas mainīs veidu, kā Jums iepazīt pilsētu

Bromptons aizvedīs Jūs jebkur - tā pielāgojamība ļauj iegūt vairāk no pilsētas gan dienā gan naktī. Atbrīvojiet sevi no citu transporta veidu ierobežojumiem un brauciet pilsētā apkārt Jums. Nepieciešams mainīt ainas? Ņemiet Bromptonu uz lidmašīnu, vilcienu vai automašīnu, lai iepazītu apkārtni plašākā mērogā.

brompton_pilseta_pieredze

  Tas ir viegli salokāms

Jūs varat pārveidot Jūsu velosipēdu par glīti salocītu, viegli pārvadājamu paketi dažu sekunžu laikā. Tā mazais izmērs nozīmē, ka tas ir atzinīgi novērtēts lielākajā daļā sabiedriskā transporta (pat sastrēguma stundās) un arī drošai glabāšanai telpās. Tā īpašā konstrukcija nodrošina, ka netīrās daļas netraucē to pārvietot. Velosipēdu var nest satverot aiz sēdekļa vai vilkt bez pūlēm, izmantojot stūri.

Tas atmaksāsies dažos mēnešos

Ietaupiet naudu, laiku un iegūstiet labu sportisku formu. Izmantojiet Bromptonu lai trauktos caur satiksmes sastrēgumiem vai kā daļu no Jūsu pārvietošanās, lai samazinātu izmaksas un tajā pašā laikā iegūtu labu sportisku formu. Mūsu velosipēdi ir ne tikai priekš ikdienas maršrutiem, jo daudzi cilvēki tos izmanto, lai saglabātu labu sportisku formu un iepazītu pilsētu un kaut ko arī ārpus tās.

iepazītu pilsētu un kaut ko arī ārpus tās
s6lrawdetail_drosiba

Tas ir būvēts Jūsu drošībai

Mēs uztveram kvalitāti nopietni, tāpēc katru velosipēdu ir veidojusi ar rokām mūsu augsti kvalificētā komanda mūsu rūpnīcā Londonā. Mazie riteņi un atsaucīgā uzbūve ļauj ātri sākt braukt no vietas un ātri palīdzēs tikt apkārt bedrēm un citiem satiksmes šķēršļiem. Vertikālais braukšanas stāvoklis ļauj braucējam pilnībā redzēt satiksmi sev apkārt. Braukšanai naktī var izvēlēties virkni apgaismošanas iespēju uz velosipēda, sākot no ar akumulatoru darbināmiem līdz rumbas dinamo, lai nodrošinātu būt redzamiem.

Mazāka iespējamība būt nozagtam

Velosipēdu zādzību skaits pieaug, tomēr Jūs varat vienkārši ņemt savu Brompton līdzi. Darbā, mājās vai citur Bromptons ir atzinīgi novērtēts tā kompakto izmēru dēļ. Jums nebūs jāuztraucas atstāt savu velosipēdu pieslēgtu ārā un jāsaskaras ar problēmu aizvietot velosipēdu. Ja Jūs iegādājaties Bromptonu, pārliecinieties, ka Jūs piereģistrējiet savu velosipēdu uz Brompton.com priekš papildu drošības.

Mazāka iespējamība būt nozagtam